Sprawność seksualna u mężczyzn

Sprawność seksualna ma dla mężczyzn ogromne znaczenie. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z potencją, mężczyzna może czuć się gorzej, może stracić pewność siebie. Problemy tego typu są dość wstydliwe dla panów. Pamiętajmy, że takie problemy można dzisiaj dość łatwo rozwiązać. Dobrym wyborem będzie wizyta u lekarza. Jednak, jeżeli ktoś będzie się krępował, pójść do lekarza, można zastosować jeden z wielu leków na potencję, który dostępny jest bez recepty.

Kamagra – skuteczny specyfik na kłopoty z potencją

Kamagra jest lekarstwem w postaci tabletek, które można nabyć bez konieczności okazywania recepty, w wielu sklepach internetowych. W aptekach stacjonarnych natomiast, żeby zakupić Kamagrę, należy okazać receptę. Generalnie przed zażywaniem leków na potencję, dobrze byłoby skonsultować się z lekarzem, w celu ustalenia dawki leku oraz częstotliwości stosowania. Kamagra jest lekarstwem, które zawiera w sobie Sildenafil. Sildenafil jest substancją aktyną, która bezpośrednio odpowiada za wywołanie erekcji u panów. Substancja ta, jest także obecne w popularnej Viagrze. Kamagra to lek, który można uznać za tańszy zamiennik Viagry. Pamiętajmy jednak, że skuteczność Kamagry jest potwierdzona przez specjalistów, jak i przez osoby z niej korzystające. Niższa cena leku, nie oznacza, że działa on gorzej niż Viagra.

Kamagra – cena w aptece

Cena w aptece może być różna, w zależności od placówki. Kamagra w postaci tabletek powlekanych sprzedawana jest w blistrach, które zawierają cztery tabletki. Kupując jeden blister, zapłacimy za niego cenę około 44 złote. Dokonując większych zakupów, cena za sztukę będzie spadała. Na przykład kupując 10 blistrów, cena za jedną tabletkę z 11 złotych, spadnie do 6,5 zł.

Kamagra w aptece dostępna być może w dawkach:

  • 25 mg
  • 50 mg
  • 100 mg

Dawkę należy wybrać w zależności od potrzeb. Najlepiej skonsultować dawkowanie z lekarzem. Pamiętajmy, że można przyjąć maksymalnie jedną tabletkę na dobę. Ponadto lek ten przeznaczony jest wyłącznie dla osób mających kłopoty ze wzwodem. Osoby zdrowe, osoby poniżej 18 roku życia oraz kobiety, pod żadnym pozorem nie powinny stosować Kamagry.

Skutki uboczne

Kamagra, tak jak każdy inny lek posiada skutki uboczne, które czasami mogą się pojawić. Jednak najczęściej zażywanie leku zgodnie z przeznaczeniem i zgodnie z zalecanym dawkowaniem, nie powoduje żadnych niepożądanych efektów. Oto potencjalne skutki uboczne:

  • bóle mięśni
  • bóle głowy
  • zawroty głowy
  • długo trwająca erekcja
  • omdlenia
  • zaczerwienienia pojawiające się na skórze

 

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *